POSLOVANJE I FINANCIJE U SPORTSKIM DJELATNOSTIMA

Kako transparentno voditi pravni subjekt u sportu

Poludnevna ZOOM online radionica je koncipirana kao citav niz prakticnih primjera iz podrucja poslovanja sportskih djelatnosti s mnoštvom prakticnih primjera i konkretnih odgovora na vaša strucna pitanja, a sve u cilju kako bi se što jasnije i razumljivije prezentirala razna problematika vezana uz zakonsko poslovanje sportskih udruga u Republici Hrvatskoj. Na edukaciji, polaznici ce dobiti sve potrebne informacije kako bi transparentno vodili pravni subjekt u sportu. Polaznici ce dobiti primjere ugovora i prezentaciju edukacije.

• Datum: 26.10.2023. (četvrtak)
  • Početak: od 9:00 do 12:00 sati
  • Cijena kotizacije: 100,00 EUR ( + 25% PDV)

PREDAVAČ: Ivana Ožegović, specijalistica za računovodstvo udruga

O EDUKACIJI: Poludnevna Zoom online radionica je koncipirana kao čitav niz praktičnih primjera iz područja poslovanja sportskih djelatnosti s mnoštvom praktičnih primjera i konkretnih odgovora na vaša stručna pitanja, a sve u cilju kako bi se što jasnije i razumljivije prezentirala razna problematika vezana uz zakonsko poslovanje sportskih udruga u Republici Hrvatskoj. Na edukaciji, polaznici će dobiti sve potrebne informacije kako bi transparentno vodili pravni subjekt

NAMIJENJENO: Online edukacija je namijenjena sportskim klubovima (predsjednicima i tajnicima), društvima za sportsku rekreaciju, sportskim savezima, zajednicama u sportu, knjigovodstvenim servisima i svima ostalima zainteresiranima za područje navedene tematike.

CIJENA: Cijena jedne kotizacije iznosi 100,00 EUR ( + 25% PDV). U cijenu jedne kotizacije uračunato je predavanje s Power Point prezentacijom u aplikaciji ZOOM u trajanju od ukupno tri sata, obrasci u digitalnom obliku, te skripta predavača.

PROGRAM ZOOM ONLINE RADIONICE:

1. Novine u Zakonu o sportu
  2. Treneri i ostale fizičke osobe u sportu (ugovori, modeli plaćanja)
  3. Strani igrači u klubu
  4. Što sve možemo isplatiti sportašu
  5. Porezni status sponzorstva, najma i članarina
  6. Ugostiteljstvo u sportu
  7. Sportske djelatnosti u sustavu PDV-a (obračun i plaćanje)
  8. Plaćanje PDV-a na sportska događanja
  9. Dodatno financiranje u sportu (projekti, donacije)
  10. Ostalo i odgovori na pitanja sudionika

PRIJAVNICA