JEDNOSTAVNO KNJIGOVODSTVO ZA UDRUGE U PRAKSI

Jednodnevna radionica je koncipirana kao čitav niz praktičnih primjera iz podrucja računovodstva, poreza i prava u poslovanju udruga s mnoštvom praktičnih primjera knjiženja i popunjavanja obrazaca, a sve ciljem kako bi se što jasnije i razumljivije prezentirala razna problematika vezana uz zakonsko poslovanje.

• Grad: Zagreb
  • Lokacija: Hotel Antunović, Zagrebačka avenija 100
  • Datum: 14.12.2019. u 9:00 sati
  • Grad: Split
  • Lokacija: Županijska Komora Split, Trumbićeva obala 4
  • Datum: 10.01.2020. u 9:00 sati
  • Grad: Rijeka
  • Lokacija: Hotel Jadran, Šetalište XII divizije 46
  • Datum: 18.01.2020. u 9:00 sati
  • Cijena: Za pretplatnike časopisa Udruga.hr cijena jedne kotizacije iznosi 612,50 kn (490,00 kn + PDV 25%), za ostale sudionike cijena jedne kotizacije iznosi 987,50 kn (790,00 kn + PDV 25%).

O RADIONICI! Jednodnevna radionica je koncipirana kao čitav niz praktičnih primjera iz područja računovodstva, poreza i prava u poslovanju udruga s mnoštvom praktičnih primjera knjiženja i popunjavanja obrazaca, a sve ciljem kako bi se što jasnije i razumljivije prezentirala razna problematika vezana uz zakonsko poslovanje.

Svaki sudionik dobit će u digitalnom obliku obrasce koje može koristiti u svojoj svakodnevnoj praksi i to knjigu primitaka/izdataka, knjigu blagajne, knjigu ulaznih/izlaznih računa.

KOME JE RADIONICA NAMIJENJENA! Predsjednicima udruga i drugim odgovornim osobama iz udruga, knjigovodstvenim servisima i svima onima koji samostalno žele voditi knjigovodstvo u udruzi te bolje razumjeti problematiku vođenja udruge s računovodstvenog, poreznog, pravnog, financijskog i administrativnog aspekta.

Broj mjesta u dvorani je ograničen!

PREDAVAČI! Igor Milinović, porezni stručnjak, specijalist za rad udruga te glavni urednik časopisa Udruga.hr i Ivana Ožegović, specijalistica za računovodstvo udruga.

PRIJAVNICA

MATERIJALI